Kurs Pokonaj Prokrastynację

Poznaj i zidentyfikuj swoje przyczyny, przez które odwlekasz realizacje swoich zadań, celów, marzeń. Otrzymasz 34 skuteczne strategie na pokonanie odwlekania raz na zawsze!

JAKI PROBLEM ROZWIĄZUJE TEN KURS?

PROBLEM: W dzisiejszych czasach trudno jest nam realizować swoje cele i marzenia, gdyż wykonanie ich często łączy się z wysiłkiem, z rozpoczynaniem wymagających zadań, których czasem po prostu nie chce nam się wykonać. Żyjemy w kulturze „instant”, gdzie poszukujemy łatwych i szybkich rozwiązań. Jednak to co najpiękniejsze w życiu wymaga poświęcenia, wysiłku i wytrwałości. Praktyka pokazuje, że najtrudniej jest zacząć… a następnie utrzymać działanie. Ten kurs pomaga rozwiązać ten problem. Jak?

ROZWIĄZANIE: Potrzebujesz skutecznych sposobów na pokonanie tzw. „lenia”. Czyli impulsu do działania, które będzie systematyczne. W tym kursie otrzymasz wszystkie potrzebne strategie na rozpoczęcie działania w kierunku Twoich celów. Zdobędziesz długotrwałą motywację i unikniesz odwlekania swoich marzeń w nieskończoność. Zaczniesz działać od razu.

Dla wszystkich, którzy mają problem z prokrastynacją, czyli odwlekaniem i chcą wreszcie ruszyć z miejsca i zacząć działać skutecznie. Nie ma jednego sposobu na prokrastynację. Każdy musi zidentyfikować przyczynę swojego odwlekania. W tym kursie znajdziesz 34 strategie na rozpoczęcie działania i realizację swoich zadań. Wybierz tę, która będzie najbardziej dla Ciebie pomocna. Eksperymentuj, testuj strategie, aż ruszysz z miejsca!

Ten kurs obejmuje:
36 lekcji
80 minut
Zeszyt ćwiczeń