Rusza Akademia Twórców! Pracuj mniej. Zarabiaj więcej. Zacznij żyć!

Dołącz do społeczności ludzi, którzy budują nowy styl życia dzięki biznesowi online. Zbuduj markę osobistą i wartościowy biznes, który da Ci wolność i czas na to, co dla Ciebie najważniejsze.
Hej! Mamy 2024r. Dziś z łatwością możesz zbudować swoją markę osobistą i zarabiać nawet kiedy śpisz. Nauczę Cię jak stworzyć produkty cyfrowe, wartościowy content i sprzedawać na automacie, aby zyskać wolność.

Cześć, tu Michał Szczepanek!

Jestem psychologiem biznesu, mężem, tatą 3 chłopców i twórcą programów szkoleniowych oraz platformy Booktube.pl.

Samodzielnie, bez reklam i bez kupowania followersów zbudowałem konto na Instagramie do 130 tys. obserwujących, na Tiktoku do 50 tys, i na YouTube do 17 tys... Jak? O tym nauczysz się w moim kursie.

Sam kiedyś szukałem sposobu jak mądrze zacząć zarabiać online, a dziś tworzę i sprzedaję produkty cyfrowe na automacie.

Zależy mi na Twoich rezultatach, bo wiem, jak marka osobista może zmienić Twoje życie, dlatego do maksimum uprościłem proces budowania marki na Instagramie i sprzedaży produktów cyfrowych.

Zaoszczędzisz lata eksperymentowania, a przede wszystkim pokochasz proces tworzenia i dzielenia się wiedzą.

Zobaczysz jak Twoje treści i produkty zmieniają życie innych ludzi - a to największa satysfakcja.

Zapraszam Cię do Akademii Twórców, aby zacząć przygodę z budowaniem swojej marki i nowego stylu życia.

Wystarczy, że zawalczysz o 30 minut dziennie. Przestań sprzedawać swój czas. Zacznij sprzedawać produkty cyfrowe. Nauczysz się całego procesu, od stworzenia marki w mediach społecznościowych po sprzedaż swojego pierwszego produktu.

Oto 3 elementy, które znajdziesz
w Akademii Twórców:

Sama wiedza nie wystarczy, a może nawet przytłaczać.
Potrzebujesz tych 3 elementów, aby osiągnąć sukces w biznesie online:

1. Praktyczne warsztaty - co miesiąc nowe, strategiczne treści.

Pokonaj przytłoczenie informacjami. Skończ z paraliżem decyzyjnym i rusz z miejsca. Otrzymasz moje sprawdzone strategie. Co miesiąc pokaże się nowy warsztat, który pomoże rozwinąć biznes online.

2. Konsultacje grupowe z Michałem Szczepankiem

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz, czy już sprzedajesz potrzebujesz wsparcia dopasowanego do Ciebie. Dzięki konsultacjom na żywo dostajesz szyte na miarę rozwiązanie i plan działania. Otrzymuj feedback co poprawić i konsultuj bieżące wyzwania.

3. Społeczność innych Twórców

Działanie w pojedynkę może być osamotniające. W Akademii Twórców ambitne osoby, którzy pokonują podobne wyzwania i razem świętują z Tobą każdy sukces.
Dołącz do Akademii

Na start otrzymasz kurs Instagram 100k!

Poznaj strategie, które pomogły mi zbudować konto na Instagramie, YouTube oraz TikToku do  200 tys. obserwujących łącznie i pozyskiwać idealnych klientów na autopilocie.
Jak pozyskiwać kilkaset obserwujących dziennie?
Pokażę Ci stategię jak w kilkanaście miesięcy zbudowałem konto 130 tys. obserwujących na Instagramie. Etycznie, bez wygłupiania się, bez tańczenia i bez płatnych reklam.
Jak poprawnie ustawić konto, aby algorytm zwariował na Twoim punkcie
Gdzie i co kliknąć by zwiększyć szanse na swój sukces na Instagramie. To szok, że aż 99% ludzi tego nie ma na swoim koncie!
Jak się wyróżnić na tle konkurencji i tworzyć spójny wizerunek eksperta?
Jak znaleźć swój unikalny styl i być autentycznym nie kopiując innych. Jak przyciągać ludzi podobnych do nas i nie porównywać się do konkurencji.
Skąd brać pomysły na viralowe treści?
Dowiesz się jak możesz mieć kilkaset pomysłów na viralowe rolki, których nagrania nie możesz doczekać!
Jak nagrywać, montować i publikować szybko, łatwo i przyjemnie?
Jak mieć zapas contentu na cały miesiąc, jak bawić się procesem tworzenia i doskonalić swoje umiejętności prezentowania się przed kamerą.
Jak być systematycznym i się nie wypalić?
Jak w 2 dni stworzyć materiały na cały miesiąc? Jak nie tracić czasu na rzeczy, które nie mają znaczenia? Wiem, że masz ważniejsze rzeczy do roboty niż siedzenie przed telefonem.
Jak angażować swoich obserwatorów i budować listę klientów (leady)?
Jak wykorzystywać story, transmisje na żywo oraz inne formaty do budowania zaangażowania i budowania listy email przyszłych klientów.
Jaki pierwszy produkt cyfrowy warto stworzyć?
Skąd wiedzieć co kupią Twoi obserwatorzy i jaki pierwszy produkt pozwoli Ci zacząć zarabiać na automacie.
Jak zacząć sprzedawać na Instagramie bez bycia nachalnym?
Jak stworzyć pierwszy lejek sprzedażowy i zacząć wreszcie zarabiać na swojej pasji wykorzystując sprawdzone zasady psychologii sprzedaży.
Jak automatyzować swoje działania i sprzedaż?
Jak mieć więcej czasu na to co lubisz robić, i jak sprawić by "samo się sprzedawało". Jak pokonać rozproszenia i ograniczyć korzystanie z telefonu. Osobiście spędzam maksymalnie 15 minut dziennie na IG.
Czy i kiedy warto korzystać z płatnych kampanii?
Całe konto zbudowałem bez płatnych reklam. Jednak warto wiedzieć jak uzupełnić swoje działania organicznie (bezpłatne) i ustawić kampanie, które zwiększą Twoją sprzedaż i skalują działania.

Dołącz do społeczności ludzi, którzy budują nowy styl życia dzięki biznesowi online.

Miejsce dla tych, którzy chcą budować swoją markę osobistą online i stworzyć styl życia, który daje wolność. Zbuduj społeczność, twórz i sprzedawaj z łatwością!