Zamień ten tekst na URL Webhooka

Kurs Osiągania Celów - zrealizuj marzenia krok po kroku

Rusz z miejsca, zacznij działać skutecznie i osiągnij wreszcie swoje cele! Otrzymaj kompletny system realizowania celów krok po kroku.

Czego się nauczysz?

Najlepsza wiedza podana w przystępnej formie. Zero lania wody. Same konkrety. Zmień swoje życie, dzięki kursowi osiągania celów.

1. Odkryjesz swoją długoterminową wizję

Wizja nadaje kierunek Twoim codziennym działaniom. Dzięki niej będziesz wiedzieć jaki jest sens Twoich codziennych aktywności.

2. Zdefiniujesz cele na następne 90 dni

Dobrze zdefiniowany cel da Ci jasność co masz robić. Zbyt wiele osób nie wie od czego zacząć gdyż stawia sobie złe cele.

3. Poznasz Efekt Kumulacji

I zobaczysz jak wykorzystać go do systematycznego działania, które doprowadzi Cię skutecznie do celu.

4. Zobaczysz jak znaleźć czas na działanie?

Dzięki specjalnej metodzie znajdziesz czas na codzienne realizowanie swoich celów.

5. Zrobisz konkretny plan działania

Samo zdefiniowanie celów nie wystarczy. Trzeba przekuć je w działanie. Dlatego powiem Ci jak stworzyć plan, który z największym prawdopodobieństwem pomoże Ci osiągnąć Twoje cele!

Program

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Opis

JAKI PROBLEM ROZWIĄZUJE TEN KURS?

PROBLEM: Zbyt wiele ludzi żyje bez celu. Bez poczucia sensu. Bez motywacji do wstawania rano z łóżka. Być może dotyczy to również Ciebie. Nie musi tak być. W tym kursie, odkryjesz swoją wizję przyszłości, to co Cię motywuje i co chcesz osiągnąć oraz otrzymasz narzędzia do rozbicia dużego celu na małe kroki i systematyczne działanie – którego wykonanie będzie proste i oczywiste. Zyskasz jasność co masz robić, aby dotrzeć jak najszybciej do swojego celu! Aby osiągnąć jakikolwiek cel paradoksalnie musimy odwrócić od niego naszą uwagę i skupić się na działaniach, procesach i czynnościach, które do niego doprowadzą. Te drobne czynności powtarzane systematycznie każdego dnia tworzą efekt kumulacji, który doprowadza nas do celu.

ROZWIĄZANIE: W tym kursie znajdziesz najlepsze narzędzia na odkrycie swojej wizji, zdefiniowanie celów i ich realizację. Ustalisz priorytety, aby uniknąć przytłoczenia zadaniami (wielu ludzi chce angażować się w zbyt wiele rzeczy naraz).

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest dla wszystkich, którzy mają dość stania w miejscu, ciągle zaczynają nowe rzeczy, ale ich nie kończą. Kurs jest nastawiony na działanie, dlatego oprócz wiedzy otrzymasz workbook z ćwiczeniami i strategiami, aby osiągnięcie Twoich celów stało się nieuniknione. Do zobaczenia w kursie!

Autorzy

Kurs Osiągania Celów - zrealizuj marzenia krok po kroku

Promocja trwa jeszcze:
0
 d
0
h
0
m
0
s
297 zł
Kupuję ten kurs za
297 zł

Bezpieczna płatność z easycart

Dostępny na BookTube od

Bezpieczna płatność z easycart

 • school
  11
   lekcji
 • watch_later
  Czas trwania to 
  67 min
 • download
  Pliki do pobrania
 • mode
  Zadania
 • verified_user
  Certyfikat ukończenia