Poznawaj najlepsze książki w 15 minut!

Czytam i nagrywam dla Ciebie streszczenia video najlepszych książek rozwojowych. Co tydzień otrzymasz nowe opracowanie video, mapę myśli i moją autorską interpretację.
Poznawaj 20x szybciej najlepsze światowe bestsellery z rozwoju osobistego, biznesu, psychologii, relacji, które zmieniają życie!
56
streszczenia w bazie
+1
nowa książka co tydzień
3
kursy w prezencie
1
sesja Q&A co miesiąc

Dla kogo jest booktube?

Jesteś rodzicem, przedsiębiorcą, studentem i lubisz poznawać nowe idee, ale brakuje Ci czasu na czytanie? Booktube jest dla Ciebie!

Bądź lepszym rodzicem

Lepiej zarządzaj swoim czasem

Poznawaj sekrety ludzi sukcesu

Bądź szczęśliwszy

Rozwijaj swój biznes

Buduj nowe nawyki

Czerp motywację do działania

Zadbaj o swoje relacje

Jak działa booktube?

To 4 proste kroki!

Czytam 1 książkę tygodniowo

Wybieram najciekawsze książki z rozwoju osobistego, biznesu, relacji, które każdy powinien w życiu poznać.

Wydobywam z niej to, co najlepsze

Większość książek jest dłuższa niż trzeba, dlatego oszczędzam Twój czas wydobywając z nich same konkrety, pigułki wiedzy.

Nagrywam dla Ciebie video mapę myśli

Moją pasją jest uczenie innych. W ten sposób najlepiej utrwalam też swoją wiedzę. Robię to w przystępny sposób nagrywając video + tworzą mapę myśli

W sobotę wysyłam je prosto do Ciebie

Gotowe video-streszczenie oraz mapę myśli z nowej książki dodaję co tydzień do platformy booktube i otrzymujesz link na email. Streszczenie możesz obejrzeć przy kawie lub wysłuchać w drodze do pracy. A następnie wydrukować mapę myśli utrwalając wiedzę.

Przykładowe streszczenie:

W każdą sobotę otrzymasz na maila nowe opracowanie + mapę myśli do pobrania i wydrukowania. Dzięki temu poznajesz książki 20x szybciej i lepiej zapamiętujesz kluczowe idee!

Już 50+ książek czeka na Ciebie na booktube!

Na 7-dni otrzymasz bezpłatny dostęp do całej bazy ponad 50 opracowań. Baza stale rośnie, gdyż co tydzień dodaję do niej nowe książki. Oto najnowsze streszczenia video:

Dodatkowe korzyści dzięki booktube

"Osoba, która nie czyta książek, nie ma żadnej przewagi nad osobą, która nie umie czytać…"
-
Mark Twain.

Oszczędzasz pieniądze

Oszczędzasz nawet 3120zł rocznie. Średnio cena książki rozwojowej to 60zł. Kupując jedną książkę tygodniowo, musiałbyś wydać 60x52=3120zł przez rok. Dzięki booktube, za ułamek tej kwoty poznasz najważniejsze lekcje z każdej książki. Oczywiście jeśli dana pozycja Cię zainteresuje, to warto ją w całości przeczytać lub kupić komuś na prezent.

Oszczędzasz czas

Poznajesz książki 20x szybciej, bo w 15 minut (zamiast 6 godzin). Oszczędzasz nawet 200+ godzin rocznie. Dzięki booktube poznasz 4 książki miesięcznie (52 rocznie) poświęcając na to kwadrans w tygodniu. Dzięki temu wiesz jaką książkę warto przeczytać w całości.

Nauczysz się nowych umiejętności i zyskasz przewagę!

Samo czytanie nie wystarczy. Moim celem jest przekazanie Ci kluczowych idei i ćwiczeń, które od razu możesz wdrożyć do swojego życia. Znajdziesz się w 1% ludzi, którzy osiągają najlepsze efekty w życiu i biznesie. Dodatkowo poznając nowe idee staniesz się najciekawszą osobą w towarzystwie!

Otrzymasz 3 kursy online, które zmienią Twoje życie

Na start otrzymasz w prezencie dostęp do aż 3 kursów online z mojego Programu Ogarniania Życia. Sama wartość tych kursów to 891zł. Dzięki nim osiągniesz swoje cele, zwiększysz produktywność i pokonasz prokrastynację.

Konsultacje LIVE co miesiąc

Otrzymasz również moje OSOBISTE wsparcie w realizacji Twoich celów, gdyż co miesiąc prowadzę grupowe konsultacje LIVE połączone z sesją Q&A.

BONUS:
Program Ogarniania Życia!

W prezencie na start otrzymasz mój Program Ogarniania Życia, czyli 3 bestsellerowe kursy, dzięki którym pokonasz przytłoczenie, zyskasz klarowność, przestaniesz odwlekać i zaczniesz działać systematycznie w kierunku swoich celów
(mając przy tym więcej czasu dla siebie - pasję, rodzinę i przyjaciół).

Kurs "Osiągnij Swoje Cele"

(wartość 297zł, na booktube 0zł)
Krok po kroku wyznaczysz realne cele, a potem zaplanujesz jak je skutecznie zrealizować.
Testuj 7-dni za darmo!

Kurs "Maksimum Produktywności"

(wartość 397zł, na booktube 0zł)
Otrzymasz kompletny system i gotowe narzędzia do zarządzania swoim czasem.
Testuj 7-dni za darmo!

Kurs "Pokonaj prokrastynację"

(wartość 197zł, na booktube 0zł)
Zrozumiesz dlaczego ciągle prokrastynujesz i jak się tego pozbyć. Zebrałem dla Ciebie aż 34 strategie na pokonanie odwlekania.
Testuj 7-dni za darmo!

Właśnie zakończyłam udział w "Programie Ogarniania Życia" z Michałem i muszę przyznać, że jestem absolutnie zachwycona! Program ten okazał się niezwykle wartościowy, oferując prostą i przystępną metodologię, którą łatwo zastosować w życiu codziennym - Natalia.

Kursy Michała oraz mentoringi LIVE są świetne! Bardzo pomocne, konkretne i ułatwiają realizację celów. Produkty są przygotowane w sposób bardzo intuicyjny, jest także zeszyt ćwiczeń! - Gosia

Dzięki konsultacji moich pomysłów mogłam skutecznie stworzyć plan działania, usystematyzować pracę i co najważniejsze zaufać ponownie samej sobie, pozbywając się prokrastynacji. - Daria

Cześć, tu Michał Szczepanek

Jestem psychologiem biznesu, mężem i tatą 3 chłopców. Aby uprościć rozwój osobisty i uczynić go dostępnym dla każdego stworzyłem booktube. Od dłuższego czasu czytam 1 książkę tygodniowo i dzielę się moimi video-notatkami. Zapraszam do przetestowania całej platformy za darmo!
Zacznij bezpłatnie!
Zobacz bazę książek
Obejrzyj moje kursy
Przyjdź na LIVE

🎁 Odbierz 7-dni za free.

Testowy tydzień na całą platformę booktube!

Wpisz imię oraz główny email:

w następnym kroku aktywujesz bezpłatny tydzień na booktube:

Aktualna baza 50+ streszczeń
3 kursy dostępne od razu
Zapiszesz się do mojego newslettera
Masz już konto? Zaloguj się.

Wejdź do świata rozwoju osobistego

Jeśli nie czytasz, to nie dbasz o siebie.
Jeśli nie dbasz o siebie, to nie zadbasz o innych.

Masz pytania?

Jak często dodawane są nowe streszczenia?

W każdą sobotę publikuję nowe streszczenie video z mapą myśli. Oprócz bazy ponad 50 opracowań na start poznasz 4 nowe książki w miesiącu (czyli 52 książki rocznie). Co miesiąc też możesz przyjść na nasze spotkanie społeczności booktube, czyli konsultacje grupowe LIVE.

Jak wygląda dostęp do materiałów?

Możesz słuchać lub oglądać streszczeń i kursów w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Np. w drodze do pracy lub szkoły. Dostęp masz jak do aplikacji - wystarczy, że zrobisz sobie skrót "bazy booktube" na pulpicie telefonu lub komputera. Pojawi się ikonka jak do aplikacji. Nie trzeba jej pobierać. Instrukcję tworzenia ikonki otrzymasz po aktywacji booktube.

Czy okres testowy zawiera to samo co płatna subskrypcja?

Tak. Możesz zajrzeć do środka, do kursów, wypełnić workbooki, przyjść na comiesięczne spotkania monitoringowe LIVE i jeśli nie zobaczysz efektów to po prostu jednym kliknięciem anulujesz subskrypcję i nie zostanie pobrana ani złotówka. Dlaczego taki ruch z mojej strony? Zależy mi na Twoich rezultatach. Wiem, że niektórzy potrzebują po prostu DOŚWIADCZYĆ, aby się przekonać do czegoś. Jeśli więc chcesz ZA DARMO otrzymać dostęp do całej platformy booktube i zacząć zmieniać swoje życie to aktywuj okres próbny.

Co się wydarzy po okresie testowym?

Jeśli Ci się spodoba to nie musisz nic robić. Automatycznie zostanie pobrana płatność za pierwszy miesiąc 59zł. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję, a kolejne płatności przestaną być pobierane.

Jak mogę anulować subskrypcję?

Przed upływem kolejnego okresu płatności możesz łatwo zrezygnować z subskrypcji. Wystarczy, że w panelu klienta wciśniesz przycisk "anuluj subskrypcję" lub napiszesz na kontakt@michalszczepanek.pl. Kolejna płatność nie zostanie pobrana.

Nie chcę podpinać karty. Mogę inaczej otrzymać dostęp?

Tak, oferuję też płatność jednorazową (bez karty). Możesz wybrać taki wariant w koszyku - kliknij tutaj. Jednak nie ma wtedy okresu testowego.

Można kupić na fakturę?

Tak.

Dołącz do społeczności ambitnych ludzi!

Booktube Business - daj zatrudnionym możliwość aktywnego rozwoju.

Otrzymaj ofertę dla firm
Chcesz udostępnić booktube swoim pracownikom? Masz firmę i zależy Ci, aby Twój zespół poznając najlepsze idee rozwijał swoją kreatywność, komunikację i pracował efektywniej? Poznaj ofertę dla firm.