Zamień ten tekst na URL Webhooka

BookTube Michała Szczepanka

📚 Czytaj ze mną
2 książki miesięcznie
dzięki BookTube!

2 razy w miesiącu wyślę Ci nowe streszczenie w formie tekstowej + video z najciekawszymi ideami i wskazówkami z książek, które każdy powinien w swoim życiu choć raz przeczytać (książki z rozwoju osobistego i biznesu).

star

2 nowe książki miesięcznie!

To optymalny czas, abyś mógł wdrożyć wiedzę w życie. Nagrywam videonotatki w formie vloga oraz dostajesz podsumowanie tekstowe. Wybierasz dogodną dla Ciebie formę.

star

Baza 30+ streszczeń!

Już ponad 30 streszczeń jest dostępnych dla Ciebie w mojej bazie. Otrzymasz do nich od razu dostęp. Oglądaj w dogodnym momencie na dowolnym urządzeniu.

star

Społeczność BookTube!

Dołączysz do ambitnej Społeczności BookTube, gdzie znajdziesz ludzi podobnych do siebie, którzy chcą stawać się codziennie lepsi. Spotykamy się co miesiąc na żywo w zamkniętej grupie.

Czy to dla mnie?

Dlaczego warto dołączyć do  BookTube Michała Szczepanka?

2 razy w miesiącu otrzymasz ode mnie newsletter z usystematyzowanymi notatkami w formie tekstowej i video oraz dostęp do archiwalnej bazy streszczeń.

star

Wybieram najlepsze książki rozwojowe, które każdy powinien w życiu przeczytać

Rozwiniesz się w sferze biznesu, relacji, rodzicielstwa, bycia liderem, komunikacji.

star

Dostajesz gotowe tematy do rozmowy (ciekawe idee)

Dzięki poznawaniu ciekawych idei z najlepszych książek możesz zabłysnąć w towarzystwie rzucając ciekawy temat do rozmowy. Możesz stać się najciekawszą osobą w towarzystwie :) 

star

Oszczędzasz czas

Wiedzę przekuwasz w działanie dzięki lekcjom z książek, które można od razu wdrożyć w swoje życie. Dzięki BookTube poznasz 2 książki miesięcznie!

star

Zdobywasz unikatową wiedzę. To najlepsza inwestycja.

Nie ma bardziej opłacalnej inwestycji niż inwestowanie w siebie. To prawdziwy sposób, aby być najlepszą wersją siebie i jak najlepiej służyć ludziom wokół ciebie. ― Roy T. Bennett.

Zdobywaj wiedzę od zaraz!

30+ książek czeka już na Ciebie

Zaraz po wykupieniu subskrypcji BookTube otrzymasz dostęp do mojej tajnej bazy. Zobacz przykładową notatkę video + tekstową tutaj.

📚 Zobacz przykładowe video i podsumowanie tekstowe.