Książki biznesowe
w pigułce 💊

📚 Najskuteczniejsi CEO czytają jedną książkę tygodniowo. Dzięki booktube.pl możesz do nich dołączyć! Rozwijaj mądrze swój biznes, sprzedawaj więcej i lepiej zarządzaj zespołem oraz swoim czasem.
Poznawaj 20x szybciej najlepsze światowe bestsellery ekspertów marketingu, sprzedaży, zarządzania i produktywności, które zmienią Twoje myślenie oraz Twój biznes.
66
opracowania w bazie
+1
nowa książka co tydzień
3
kursy w prezencie
1
warsztat LIVE co miesiąc

Dla kogo jest booktube?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, liderem, managerem, twórcą internetowym lub po prostu lubisz poznawać nowe idee, ale brakuje Ci czasu na czytanie? Booktube jest dla Ciebie!

Poszerzaj swoje myślenie

Lepiej zarządzaj swoim czasem

Osiągaj swoje cele

Sprzedawaj więcej

Rozwijaj swój biznes

Twórz lepsze treści

Czerp motywację do działania

Lepiej zarządzaj zespołem

Jak działa booktube?

Opowiem Ci w 4 prostych krokach!

📚 Czytam 1 książkę biznesową tygodniowo

Wybieram najciekawsze książki biznesowe, które każdy przedsiębiorca, manager, CEO, twórca treści powinien znać - jeśli chce mieć przewagę konkurencyjną na rynku.

💊 Wydobywam z niej to, co najlepsze

Większość książek jest dłuższa niż trzeba, dlatego oszczędzam Twój czas wydobywając z nich same konkrety, pigułki wiedzy 💊

🎥 Nagrywam dla Ciebie video mapę myśli

Moją pasją jest uczenie innych. W ten sposób najlepiej utrwalam też swoją wiedzę. Robię to w przystępny sposób nagrywając video + tworzą mapę myśli

📩 W każdą sobotę otrzymujesz nowe opracowanie

Gotowe video-streszczenie oraz mapę myśli z nowej książki dodaję co tydzień do platformy booktube i otrzymujesz link na email. Streszczenie możesz obejrzeć przy kawie lub wysłuchać w drodze do pracy. A następnie wydrukować mapę myśli utrwalając wiedzę.

Przykładowe opracowanie:

W każdą sobotę otrzymasz na maila nowe opracowanie + mapę myśli do pobrania i wydrukowania.
Dzięki temu lepiej zapamiętujesz kluczowe idee!

Już 60+ książek czeka na Ciebie na booktube!

Na 7-dni otrzymasz bezpłatny dostęp do całej bazy ponad 60 opracowań. Baza stale rośnie, gdyż co tydzień dodaję do niej nowe książki. Oto najnowsze streszczenia video:

Dodatkowe korzyści dzięki booktube

"Osoba, która nie czyta książek, nie ma żadnej przewagi nad osobą, która nie umie czytać…"
-
Mark Twain.

Oszczędzasz pieniądze

Oszczędzasz nawet 3120zł rocznie. Średnio cena książki biznesowej to 60zł. Kupując jedną książkę tygodniowo, musiałbyś wydać 60x52=3120zł przez rok. Dzięki booktube, za ułamek tej kwoty poznasz najważniejsze lekcje z każdej książki. Oczywiście jeśli dana pozycja Cię zainteresuje, to warto ją w całości przeczytać lub kupić komuś na prezent.

Oszczędzasz czas

Poznajesz książki 20x szybciej, bo w 15-20 minut (zamiast 6 godzin). Oszczędzasz nawet 200+ godzin rocznie. Dzięki booktube poznasz 4 książki miesięcznie (52 rocznie) poświęcając na to kwadrans w tygodniu. Dzięki temu wiesz jaką książkę warto przeczytać w całości.

Nauczysz się nowych umiejętności i zyskasz przewagę!

Samo czytanie nie wystarczy. Moim celem jest przekazanie Ci kluczowych idei i ćwiczeń, które od razu możesz wdrożyć do swojego życia. Znajdziesz się w 1% ludzi, którzy osiągają najlepsze efekty w życiu i biznesie. Dodatkowo poznając nowe idee staniesz się najciekawszą osobą w towarzystwie!

Co miesiąc warsztat LIVE z psychologii biznesu, marketingu, produktywności

Wdrożysz w życie najlepsze idee i wskazówki z książek dzięki warsztatowi + sesji Q&A.

Otrzymasz 3 kursy online, dzięki którym osiągniesz swoje biznesowe i prywatne cele.

Na start otrzymasz w prezencie dostęp do aż 3 kursów online z mojego Programu Ogarniania Życia. Sama wartość tych kursów to 891zł. Dzięki nim osiągniesz swoje cele, zwiększysz produktywność i pokonasz prokrastynację.

BONUS:
🎯 Program Osiągania Celów!

W prezencie na start otrzymasz moje 3 bestsellerowe kursy, dzięki którym pokonasz przytłoczenie, zyskasz klarowność, przestaniesz odwlekać i zaczniesz działać systematycznie w kierunku swoich celów
(mając przy tym więcej czasu dla siebie - pasję, rodzinę i przyjaciół).

Kurs "Osiągnij Swoje Cele"

(wartość 297zł, na booktube 0zł)
Krok po kroku wyznaczysz realne cele, a potem zaplanujesz jak je skutecznie zrealizować.
Testuj 7-dni za darmo!

Kurs "Maksimum Produktywności"

(wartość 397zł, na booktube 0zł)
Otrzymasz kompletny system i gotowe narzędzia do zarządzania swoim czasem.
Testuj 7-dni za darmo!

Kurs "Pokonaj prokrastynację"

(wartość 197zł, na booktube 0zł)
Zrozumiesz dlaczego ciągle prokrastynujesz i jak się tego pozbyć. Zebrałem dla Ciebie aż 34 strategie na pokonanie odwlekania.
Testuj 7-dni za darmo!

Właśnie zakończyłam udział w "Programie Osiągania Celów" z Michałem i muszę przyznać, że jestem absolutnie zachwycona! Program ten okazał się niezwykle wartościowy, oferując prostą i przystępną metodologię, którą łatwo zastosować w życiu codziennym - Natalia.

Kursy Michała oraz mentoringi LIVE są świetne! Bardzo pomocne, konkretne i ułatwiają realizację celów. Produkty są przygotowane w sposób bardzo intuicyjny, jest także zeszyt ćwiczeń! - Gosia

Dzięki konsultacji moich pomysłów mogłam skutecznie stworzyć plan działania, usystematyzować pracę i co najważniejsze zaufać ponownie samej sobie, pozbywając się prokrastynacji. - Daria

Cześć, tu Michał Szczepanek

Jestem psychologiem biznesu, mężem i tatą 3 chłopców. Na co dzień pomagam ludziom działać skutecznie w życiu prywatnym i biznesie. W moich szkoleniach wzięło już udział kilka tysięcy osób. W mediach społecznościowych obserwuje mnie 200 tys. osób. Od dłuższego czasu czytam 1 książkę tygodniowo i dzielę się moimi video-notatkami. Zapraszam do przetestowania całej platformy za darmo!
Zacznij bezpłatnie!
Zobacz bazę książek
Obejrzyj moje kursy
Przyjdź na warsztat LIVE

🎁 Odbierz 7-dni za free.

Testowy tydzień na całą platformę booktube (książki, kursy, warsztaty biznesowe)!

Wpisz imię oraz główny email:

w następnym kroku aktywujesz bezpłatny tydzień na booktube:

Aktualna baza 60+ streszczeń
+ 4 nowe książki w miesiącu
3 kursy dostępne od razu
Warsztat  + sesja Q&A co miesiąc
Bezpłatny tydzień (później 59zł m-c)
Możesz anulować w dowolnym czasie
Zapiszesz się do mojego newslettera
Masz już konto? Zaloguj się.

Większość CEO czyta jedną książkę tygodniowo...

Są to liderzy, innowatorzy, ci, którzy zmieniają zasady gry, przebudowują branże, tworzą miejsca pracy i wynajdują wiele nowych produktów. Chcesz do nich dołączyć?
66
opracowania w bazie
+1
nowa książka co tydzień
3
kursy w prezencie
1
warsztat LIVE co miesiąc

Masz pytania?

Jak często dodawane są nowe opracowania?

W każdą sobotę publikuję nowe streszczenie video z mapą myśli. Oprócz bazy ponad 60 opracowań na start poznasz 4 nowe książki w miesiącu (czyli 52 książki rocznie).

Jakie książki znajdę na booktube?

Głownie książki, które pomogą Ci rozwinąć Twoją firmę, biznes w internecie, sprzedawać więcej i działać produktywnie. Dodatkowo od czasu do czas dodaję książki, które pomagają lepiej żyć w rodzinie i małżeństwie. Bo po pracy... mamy "drugą pracę" do wykonania... Jako tata 3 synów - wiem co mówię :)

Jak wygląda dostęp do materiałów?

Możesz słuchać lub oglądać streszczeń i kursów w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu - nawet kilku. Np. w drodze do pracy lub z całym zespołem.

Czy okres testowy zawiera to samo co płatna subskrypcja?

Tak. Jest też opcja bez subskrypcji - jednorazowa opłata za 6 lub 12 miesięcy.

Co się wydarzy po okresie testowym?

Jeśli Ci się spodoba to nie musisz nic robić. Automatycznie zostanie pobrana płatność za pierwszy miesiąc 59zł. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję, a kolejne płatności przestaną być pobierane.

Jak mogę anulować subskrypcję?

Przed upływem kolejnego okresu płatności możesz łatwo zrezygnować z subskrypcji. Wystarczy, że w panelu klienta wciśniesz przycisk "anuluj subskrypcję" lub napiszesz na kontakt@michalszczepanek.pl. Kolejna płatność nie zostanie pobrana.

Nie chcę podpinać karty. Mogę inaczej otrzymać dostęp?

Tak, oferuję też płatność jednorazową (bez karty). Możesz wybrać taki wariant w koszyku. Jednak nie ma wtedy okresu testowego.

Można kupić na fakturę?

Tak.

Dołącz do społeczności ambitnych ludzi!

Booktube dla firm - daj zatrudnionym możliwość aktywnego rozwoju.

Otrzymaj ofertę dla firm
Chcesz udostępnić booktube swoim pracownikom? Masz firmę i zależy Ci, aby Twój zespół poznając najlepsze idee rozwijał swoją kreatywność, komunikację i pracował efektywniej? Poznaj ofertę dla firm.