Zamień ten tekst na URL Webhooka

BookTube Michała Szczepanka

📚 Zobacz video-streszczenia
najlepszych książek rozwojowych!

2 razy w miesiącu wyślę Ci nowe video-opracowanie w formie tekstowej + video z najciekawszymi ideami i wskazówkami z książek, które każdy powinien w swoim życiu choć raz przeczytać (książki z rozwoju osobistego i biznesu).

star

2 nowe książki miesięcznie!

To optymalny czas, abyś mógł wdrożyć wiedzę w życie. Nagrywam videonotatki w formie vloga oraz dostajesz podsumowanie tekstowe. Wybierasz dogodną dla Ciebie formę.

star

Baza 30+ opracowań!

Już ponad 30 streszczeń jest dostępnych dla Ciebie w mojej bazie. Otrzymasz do nich od razu dostęp. Oglądaj w dogodnym momencie na dowolnym urządzeniu.

star

Społeczność BookTube!

Dołączysz do ambitnej Społeczności BookTube, gdzie znajdziesz ludzi podobnych do siebie, którzy chcą stawać się codziennie lepsi. Spotykamy się co miesiąc na żywo w zamkniętej grupie.

Najważniejsze lekcje książki w pigułce.

"BookTube to jak książkowy Netflix"

2 razy w miesiącu otrzymasz ode mnie newsletter z nowym "odcinkiem serialu z książki", którą każdy choć raz w życiu powinien przeczytać. Nie tylko poznasz treść książki, ale wdrożysz wiedzę w swoje życie. Dzięki angażującej formie łatwiej zapamiętujesz!

star

Wybieram najlepsze książki rozwojowe, które każdy powinien w życiu przeczytać

Rozwiniesz się w sferze biznesu, relacji, rodzicielstwa, bycia liderem, komunikacji.

star

Dostajesz gotowe tematy do rozmowy (ciekawe idee)

Dzięki poznawaniu ciekawych idei z najlepszych książek możesz zabłysnąć w towarzystwie rzucając ciekawy temat do rozmowy. Możesz stać się najciekawszą osobą w towarzystwie :) 

star

Oszczędzasz czas

Wiedzę przekuwasz w działanie dzięki lekcjom z książek, które można od razu wdrożyć w swoje życie. Dzięki BookTube poznasz 2 książki miesięcznie!

star

Zdobywasz unikatową wiedzę. To najlepsza inwestycja.

Nie ma bardziej opłacalnej inwestycji niż inwestowanie w siebie. To prawdziwy sposób, aby być najlepszą wersją siebie i jak najlepiej służyć ludziom wokół ciebie. ― Roy T. Bennett.

Wdrażaj wiedzę od zaraz!

33 video-opracowania już czekają na Ciebie w Bazie BookTube

Zaraz po wykupieniu subskrypcji BookTube otrzymasz dostęp do mojej bazy. Zobacz przykładową notatkę video + tekstową tutaj.
2 razy w miesiącu pojawią się nowe streszczenia. Otrzymasz je również na maila. Weź kawkę i oglądaj jak nowe odcinki ulubionego serialu ☕️.

Odbierz przykładowe video-streszczenie i testuj BookTube za darmo przez 7 dni 📚.

Podaj adres email, a wyślę Ci:

  • check
    Przykładowe video-opracowanie książki "Paradoks Wyboru".
  • check
    Link do darmowego okresu testowego na 7 dni

Zapisując się, dołączysz do newslettera Michała Szczepanka - dla ambitnych osób. Zgadzasz się tym samym otrzymywać ode mnie wskazówki z rozwoju osobistego i wiadomości o produktach, wydarzeniach, webinarach. Pamiętaj, że zawsze możesz się wypisać.