Zamień ten tekst na URL Webhooka

BookTube Michała Szczepanka

📚 Poznawaj 1 książkę tygodniowo dzięki BookTube.

☕️ W każdą sobotę otrzymasz 15 minutowe streszczenie w formie video + mapy myśli prosto na emaila, które niczym nowy odcinek serialu obejrzysz (lub posłuchasz) przy kawie. Wybieram najlepsze bestsellery z rozwoju osobistego, biznesu, psychologii, relacji.

Poznawaj 52 książki rozwojowe i biznesowe rocznie!

Co da Ci 📚 BookTube?

Dzięki BookTube poznajesz co tydzień najlepsze idee i oszczędzasz ponad 200+ godzin rocznie (ja czytam za Ciebie i wydobywam praktyczną esencję).

star

Wybieram najlepsze książki rozwojowe, które każdy powinien w życiu przeczytać.

Poznasz najlepsze, bestsellerowe książki i przełomowe idee, które zmienią Twoje życie. Zwiększysz swoją produktywność, poprawisz relacje, zdrowie, zmienisz myślenie i zaczniesz zarabiać więcej. Poznasz tajniki psychologii sukcesu.

star

Dostajesz gotowe tematy do rozmowy (ciekawe idee).

Dzięki poznawaniu ciekawych idei z najlepszych książek możesz zabłysnąć w towarzystwie rzucając ciekawy temat do rozmowy. Możesz stać się najciekawszą osobą w towarzystwie :) 

star

Oszczędzasz czas - nawet 200+ godzin rocznie.

Wiedzę przekuwasz w działanie dzięki lekcjom z książek, które można od razu wdrożyć w swoje życie. Dzięki BookTube poznasz 4 książki miesięcznie poświęcając na to 20 minut w tygodniu. Całą robotę researchu najlepszych idei robię za Ciebie.

star

Oszczędzasz pieniądze.

Średnio cena książki rozwojowej to 60zł. Czytając jedną książkę tygodniowo, musisz wydać 60x52=3120zł przez rok. Dzięki BookTube, za ułamek tej kwoty poznasz najważniejsze lekcje z każdej książki i zaoszczędzisz pieniądze. Oczywiście jeśli dana pozycja CIę zainteresuje, to warto ją w całości przeczytać lub kupić komuś na prezent.

Jak to wygląda w praktyce?

Zobacz przykładowe streszczenie:

W każdą sobotę otrzymasz na maila nowe video-streszczenie + mapy myśli do pobrania z najlepszych książek, które każdy powinien przeczytać:

🚀 Otrzymuj nowe opracowania co tydzień!

🎁 BONUS: Otrzymasz dostęp do mojego "Programu Ogarniania Życia":

Dzięki mojemu programowi raz na zawsze pokonasz przytłoczenie, zyskasz klarowność, przestaniesz odwlekać i zaczniesz działać systematycznie w kierunku swoich celów (mając przy tym więcej czasu dla siebie - pasję, rodzinę i przyjaciół).

🎯 Kurs osiągania celów - wartość 297zł (teraz 0zł).

Krok po kroku wyznaczysz realne cele, a potem zaplanujesz jak je skutecznie zrealizować.

star
Wyznaczysz swoje cele nawet jeśli ich teraz nie masz i nie wiesz co chcesz osiągnąć.
star
Jeśli masz już swoje cele, to sprawdzisz, czy na pewno Ci pasują i są zgodne z Tobą i Twoim życiem.
star
Nauczysz się jak eliminować przeszkody na drodze do celów, zyskasz jasność jak do nich dojść i zaplanujesz kolejne kroki do wykonania.

👨‍💻 Kurs maksimum produktywności
- wartość 397zł (teraz 0zł).

Dowiesz się jak zwiększyć swoją produktywność nawet kilkukrotnie i jak nareszcie się zorganizować, żeby nie porzucić planu po tygodniu.

star
Otrzymasz kompletny system i gotowe narzędzia do zarządzania swoim czasem.
star
Dowiesz się jak pogodzić swoje osobiste i zawodowe plany i jak zachować między nimi balans.
star
Wyznaczysz realny, ale ambitny plan działania, który nareszcie wdrożysz w życie.

🚀 Kurs pokonaj prokrastynację
- wartość 197zł. (teraz 0zł).

Zastosujesz strategie dzięki, którym przestaniesz wiecznie odkładać zadania na “później” (czyli nigdy) i zaczniesz je konsekwentnie realizować.

star
Zrozumiesz dlaczego ciągle prokrastynujesz i jak się tego pozbyć.
star
Dowiesz się jak zacząć robić zadania i skreślać je ze swojej listy i jak utrzymać w tym konsekwencję.
star
Dostaniesz aż 34 strategie na pokonanie odwlekania.

+ Co miesiąc konsultacje grupowe (Mentoring 🔴 LIVE)
z sesją Q&A

Otrzymasz również moje wsparcie w realizacji Twoich celów, gdyż co miesiąc na platformie ZOOM organizuję grupowe konsultacje połączone z sesją Q&A. To seria motywujących, inspirujących i praktycznych spotkań. Wyznaczysz cele na dany miesiąc, a ja pomogę Ci przejść krok po kroku przez proces ogarniania życia i odpowiem na Twoje pytania. To świetna okazja do poznania i nawiązania wartościowych kontaktów z ambitnymi osobami (bezcenne).

Opinie - dołącz do nas!

Ten program po prostu działa! 🚀

Ile to kosztuje?

Podsumujmy co otrzymasz w ramach subskrypcji BookTube:

W każdą sobotę otrzymasz 15-20 minutowe streszczenie w formie video (+mapy myśli) prosto na emaila, które niczym nowy odcinek serialu obejrzysz (lub posłuchasz) przy kawie.
✅ Natychmiastowy dostęp do bazy ponad 45 video-opracowań


🎁 (TYLKO TERAZ) Na start otrzymasz w prezencie dostęp do 3 AUTORSKICH KURSÓW z mojego Programu Ogarniania Życia:
- Kurs Osiągnij Swoje Cele (wartość 297zł).
- Kurs Maksimum Produktywności (wartość 397zł).
- Kurs Pokonaj Prokrastynację (wartość 197zł).

🔴 Otrzymasz również moje wsparcie w realizacji Twoich celów, gdyż co miesiąc na platformie ZOOM organizuję grupowe konsultacje połączone z sesją Q&A.

Aktywuj BookTube!

Baza najlepszych książek czeka na Ciebie.

45 opracowań video czeka już na Ciebie na BookTube.

Zaraz po dołączeniu do BookTube otrzymasz natychmiastowy dostęp do mojej bazy zawierającej ponad 45 książek (oraz pojawią się nowe co tydzień). Od kilku tygodni dodaję również mapy myśli, dzięki temu łatwiej zapamiętasz treści z książek. Oto one:

☕️ W każdą sobotę otrzymasz nowe 15-20 minutowe streszczenie w formie video (+mapy myśli) prosto na emaila, które niczym nowy odcinek serialu obejrzysz (lub posłuchasz) przy kawie.

Jeszcze się wahasz? Oto 10 powodów, aby dołączyć do BookTube już dziś!1️⃣ 🗓️ Dzięki BookTube poznajesz najważniejsze lekcje z 52 książek rozwojowych rocznie - czyli poznajesz 1 książkę tygodniowo. A 45 książek już czeka na Ciebie na platformie. Wielu ludzi sukcesu, CEO największych firm świata, czyta właśnie jedną książkę tygodniowo, co pozwala im działać na najwyższym poziomie w zmieniającej się rzeczywistości.

2️⃣ 🥇Osobiście wybieram tylko najlepsze książki, bestsellery z rozwoju osobistego, psychologii, relacji, które każdy powinien w życiu przeczytać. Dzięki moim rekomendacjom oszczędzasz czas na selekcji i otrzymujesz najlepsze, sprawdzone idee świata.

3️⃣ ⏱️ Oszczędzasz czas - nawet 200+ godzin rocznie. Dzięki BookTube poznasz 4 książki miesięcznie poświęcając na to 20 minut w tygodniu. Całą robotę researchu najlepszych idei robię za Ciebie. Co sprawia mi z resztą wielką frajdę 😉

4️⃣ 🤑 Oszczędzasz pieniądze - nawet 3120zł rocznie. Średnio cena książki rozwojowej to 60zł. Kupując jedną książkę tygodniowo, musiałbyś wydać 60x52=3120zł przez rok. Dzięki BookTube, za ułamek tej kwoty poznasz najważniejsze lekcje z każdej książki. Oczywiście jeśli dana pozycja CIę zainteresuje, to warto ją w całości przeczytać lub kupić komuś na prezent.

5️⃣ 🎁 Na BookTube otrzymasz w prezencie dostęp do aż 3 AUTORSKICH KURSÓW z mojego Programu Ogarniania Życia. Sama wartość tych kursów to 891zł. Dzięki nim osiągniesz swoje cele, zwiększysz produktywność i pokonasz prokrastynację.

6️⃣ 🔴 Otrzymasz również moje OSOBISTE wsparcie w realizacji Twoich celów, gdyż co miesiąc na platformie ZOOM organizuję grupowe konsultacje połączone z sesją Q&A.

7️⃣ 🙋♂️ "Jesteśmy średnią 5 osób, którymi się otaczamy". Dzięki BookTube na comiesięcznych spotkaniach LIVE poznasz ambitne osoby, które chcą się rozwijać i nawiążesz wartościowe kontakty (bezcenne).

8️⃣ 🤝 Subskrybując wspierasz moją twórczość i rozwój platformy, dzięki czemu więcej osób może dotrzeć do przełomowych treści zmieniających życie.

9️⃣ Dzięki BookTube zbudujesz nawyk czytania i poznawania najlepszych treści, dzięki którym zwiększysz swoją produktywność, poprawisz relacje, zdrowie, zmienisz myślenie i zaczniesz zarabiać więcej. Poznasz tajniki psychologii sukcesu.

1️⃣0️⃣ 🚀 Dzięki moim opracowaniom wdrożysz wiedzę w życie. W każdym odcinku podaję praktyczne zadania, wskazówki i ćwiczenia jak zastosować wiedzę w konkretnych życiowych sytuacjach. Dodatkowo możesz skonsultować treści na konsultacjach grupowych.

✅ No i zaczynasz bezpłatnie :) Mam testowy okres próbny. Zero ryzyka.

Dołącz do BookTube!

Masz pytania? Napisz na kontakt@michalszczepanek.pl

Czy mogę zrezygnować w dowolnym momencie?

Tak, przed upływem kolejnego okresu płatności możesz łatwo zrezygnować z subskrypcji.

Od kiedy mam dostęp do wszystkich materiałów?

Od razu po rozpoczęciu subskrypcji lub aktywowaniu okresu próbnego.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak, w koszyku wpisz dane do faktury.

Jak długo mam dostęp do materiałów?

Tak długo jak długo masz aktywną subskrypcję BookTube.

Jak mogę słuchać materiałów?

W dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Np. w drodze do pracy lub szkoły.

Czy muszę podpinać kartę?

Nie musisz. Jest też opcja płatności jednorazowej.

Czemu tak tanio?

Chcę by każdy miał dostęp do rozwoju osobistego. By wszystkim żyło się lepiej :)

Nie stać mnie nawet na 2 zł dziennie.

Mam program stypendialny dla uczniów i studentów, którzy nie mogą sobie pozwolić na moją subskrypcję. Skontaktuj się ze mną, aby się zgłosić.