Zamień ten tekst na URL Webhooka

Kim jestem?

Cześć, tu Michał

Nie znamy się jeszcze? Czas to zmienić! 😉

Poznajmy się! Oto 10 ciekawostek o mnie:

🧠 Jestem psychologiem biznesu, na co dzień pomagam ludziom działać skutecznie w życiu prywatnym i biznesie. W moich szkoleniach wzięło już udział ponad 2500 osób. Zapraszam na najbliższe bezpłatne szkolenie - zapisy tutaj.

👨‍👩‍👦‍👦 Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Mam żonę i dwójkę małych chłopców - to wyzwanie by znaleźć dla nich czas w zabieganym świecie. Stworzyłem na to system, o którym opowiem Ci na szkoleniu.

📺 Swoim doświadczeniem dzieliłem się już w programach TV (Pytanie na Śniadanie) w radio oraz gościnnie na kanałach YouTube.

💪 Z ojcem Adamem Szustakiem OP (dominikaninem) nagrałem wspólną serię dla mężczyzn pt. "NIEZNISZCZALNI", gdzie rozmawialiśmy jak pogodzić pracę ze swoim życiowym powołaniem. Możesz ją zobaczyć na kanale Langusta Na Palmie.

☕️ Codziennie rano o 4:00, kiedy jeszcze wszyscy śpią, to parzę kawę z przelewu i czytam fragment książki, którą będę streszczać na moim BookTube.

📚 BookTube to taki mój Netflix z opracowaniami video najlepszych książek świata. Stworzyłem tę platformę, aby dzielić się tym co czytam w formie mini serialu. Możesz teraz uzyskać do niego dostęp na 7 dni całkowicie za darmo.

📲 Codziennie +1000 nowych osób zaczyna mnie obserwować na Instagramie dzięki publikowaniu, krótkich inspirujących "rolek" z produktywności. To pokazuje, jak ten temat jest ważny!

📃 Nigdy nie napisałem swojego CV - od zawsze moją wizytówką i portfolio były rzeczy, które tworzę oraz własna domena pod imieniem i nazwiskiem. Jeszcze takiej nie masz? Koniecznie zarezerwuj ją dla siebie. To wartościowa nieruchomość, która może Ci się przydać!

🎥 Przez ostatnie lata współpracowałem z RTCK - Rób To Co Kochasz, tworząc format video RTCK Espresso. Obecnie działam całkowicie "na swoim". Tworzę po godzinach filmy z rozwoju osobistego na kanał YouTube - tu link do mojego kanału.

Czy wiesz, że 15 minut dziennie to tylko 1% z całego dnia (doby)? Postanowiłem sobie codziennie taki 1% wykorzystać na dbanie o swoje ciało robiąc "rozrusznik poranny". Zachęcam Cię do zainwestowania 1% swojego dnia dla siebie na taki lub inny mini nawyk.

Zapraszam do mojego cotygodniowego newslettera.

Kontakt

Współpraca? Pytania? Zobacz sekcję kontakt.