O mnie

Wiele osób pyta: "Michał, jak Ty znajdujesz na to wszystko czas?!"

i w sumie im się nie dziwię ponieważ...

Publikuję codziennie nowy content w social mediach (zbudowałem społeczność prawie 200 tys.), czytam 1 książkę tygodniowo (tworzę platformę BookTube.pl), prowadzę program mentoringowy w Akademii Twórców i ostatnio zostałem nominowany w rankingu najpopularniejszych YouTuberów 2024 w kategorii "marketing i biznes".

A co najważniejsze mając czas dla mojej rodziny.

"Czy Ty w ogóle śpisz?" - pytają.

Śpię i to z "efektem słodkiej poduszki" 😁, o której opowiem na bezpłatnym szkoleniu. Wszystko to jest możliwe dzięki mojej autorskiej metodzie zarządzania czasem złożonej z 4 kroków.

Kilka ciekawostek o mnie

Nie znamy się jeszcze? Czas to zmienić! 😉

Jestem psychologiem biznesu

Jestem psychologiem biznesu, na co dzień pomagam ludziom działać skutecznie w życiu prywatnym i biznesie. W moich szkoleniach wzięło już udział kilka tysięcy osób. Zapraszam na najbliższe bezpłatne szkolenie z ogarniania czasu - zapisy tutaj.

Jestem mężem i tatą 3 chłopców

Rodzina jest dla mnie najważniejsza, dlatego stworzyłem system, który pozwala mi pracować kiedy chcę i jak chcę. Pomogę również Tobie osiągnąć cele i znaleźć czas na to, co dla Ciebie najważniejsze!

Pomagam Twórcom Internetowym zarabiać na swojej wiedzy

Pracuję z osobami, które chcą zbudować biznes online oparty o markę osobistą. Jeśli chcesz zarabiać na swojej wiedzy, budować społeczność i sprzedawać produkty cyfrowe, to zobacz moją Akademię Twórców.

Espresso Doppio!

Współpracowałem z RTCK - Rób To Co Kochasz, tworząc format video RTCK Espresso, które następnie przerodziło się w "Espresso Doppio". Zobacz archiwalne odcinki tutaj i poznaj również Piotra Piwowara.

Stworzyłem Program Ogarniania Życia, który pomógł setkom ludzi!

Dzięki mojemu programowi setki osób pokonało przytłoczenie, zyskało klarowność, przestało odwlekać i zaczęło działać systematycznie w kierunku swoich celów. Program otrzymasz bezpłatnie jeśli subskrybujesz BookTube.

Wstaję (prawie...) codziennie o 5 rano

Codziennie rano o 5:00, kiedy jeszcze wszyscy śpią - (i o ile najmłodszy syn nie obudzi się przede mną), parzę kawę z przelewu, planuję dzień i czytam fragment książki. Chcesz zacząć wstawać wcześnie rano? Poznaj książkę "Klub 5 rano" oraz "Fenomen Poranka". Streściłem je na moim BookTube.

Czytam 1 książkę tygodniowo

Mam spory "głód poznawczy" dlatego od kilku lat czytam 1 książkę tygodniowo, wydobywam z niej to, co najlepsze i nagrywam video-streszczenie. Możesz teraz testować całą platformę BookTube przez 7 dni za darmo i poznać to, co czytam!

Langusta Na Palmie

Z ojcem Adamem Szustakiem OP (dominikaninem) nagrałem wspólną serię dla mężczyzn pt. "NIEZNISZCZALNI", gdzie rozmawialiśmy jak pogodzić pracę ze swoim życiowym powołaniem. Możesz ją zobaczyć na kanale Langusta Na Palmie.

Nagrałem kurs z Hallow (aplikacji nr #1 na świecie do medytacji)

Mając wspólne wartości stworzyłem dla Hallow noworoczny, 21-dniowy kurs łączący narzędzia psychologii z wiarą i duchowością. W trakcie kursu skupiamy się na 3 sferach życia: tożsamości, relacjach i misji. Możesz go odsłuchać w aplikacji Hallow.

Zobacz jak mogę Ci pomóc:

Działaj skutecznie w życiu i biznesie. Pomagam ambitnym osobom budować marki osobiste, tworzyć produkty cyfrowe i zarabiać na swojej wiedzy - mając czas dla rodziny, na pasje i przyjaciół.
1

Zbuduj swojego Instagrama do 100k.

Jak zbudowałem konto na Instagramie do 100k w mniej niż ROK! Etycznie i bez reklam. Oraz jak możesz zrobić to samo w 2024r.
Rozwiń swojego IG do 100k
2

booktube.pl

Od dłuższego czasu czytam 1 książkę rozwojową tygodniowo. Stworzyłem platformę BookTube, gdzie możesz znaleźć moje video-streszczenia.
Otrzymuj streszczenia
3

Ogarnij Swój Czas

Na bezpłatnym, 60-minutowym szkoleniu poznasz moją autorską metodę zarządzania czasem złożoną z 4 kroków.
Bezpłatne szkolenie
4

Podcast

Zobacz moje bezpłatne materiały w formie video-podcastu. Zainspiruj się do skutecznego działania.
Mój video-podcast

Właśnie zakończyłam udział w "Programie Ogarniania Życia" z Michałem i muszę przyznać, że jestem absolutnie zachwycona! Program ten okazał się niezwykle wartościowy, oferując prostą i przystępną metodologię, którą łatwo zastosować w życiu codziennym - Natalia.

Kursy Michała oraz mentoringi LIVE są świetne! Bardzo pomocne, konkretne i ułatwiają realizację celów. Produkty są przygotowane w sposób bardzo intuicyjny, jest także zeszyt ćwiczeń! - Gosia

Dzięki konsultacji moich pomysłów mogłam skutecznie stworzyć plan działania, usystematyzować pracę i co najważniejsze zaufać ponownie samej sobie, pozbywając się prokrastynacji. - Daria

Tworzę produkty, które zmienią Twoje życie!

Jeśli podoba Ci się to jak buduję swoją markę w internecie i chcesz, się tego wszystkiego ode mnie nauczyć, to dołącz do Akademii Twórców. Pomogę Ci przełamać swoje bariery, budować społeczność i produkty cyfrowe i rozwijać markę osobistą, która zarabia.

Codziennie inspiruję prawie 200 tys. ludzi

Zobacz moje konta w mediach społecznościowych:

Obserwuj mnie na Instagramie

Dołącz do ponad 120 tysięcy osób, którzy chcą poznawać najciekawsze wskazówki z psychologii i rozwoju osobistego.
Obserwuj mnie na Instagramie

Subskrybuj kanał na YouTube

Dołącz do ponad 17 tys. osób. Otrzymuj regularnie wskazówki z budowania biznesu online oraz najciekawsze lekcje z książek rozwojowych.
Subskrybuj Kanał YouTube

Obserwuj mnie na TikToku

Dołącz do ponad 50 tys. osób, które inspiruję na TikToku.
Obserwuj na TikToku

Zapisz się na newsletter

Dołącz do 6 tys. ambitnych osób. Bądź na bieżąco, otrzymuj zaproszenia na wydarzenia LIVE i inne inicjatywy.
Newsletter

Słuchaj na Spotify

Subskrybuj mój Video-Podcast na Spotify
Słuchaj na Spotify