Zamień ten tekst na URL Webhooka

Kim jestem?

Cześć, tu Michał

Nie znamy się jeszcze? Czas to zmienić! 😉

Poznajmy się! Oto kilka ciekawostek o mnie:

Wiele osób pyta mnie: "Michał, jak Ty znajdujesz na to wszystko czas?!" i w sumie im się nie dziwię...

Bo codziennie spędzam jakościowy czas z dziećmi (mam 3 synów), chodzę na randki z żoną, publikuję codziennie nowy content w social mediach (zbudowałem społeczność prawie 200 tys.), czytam 1 książkę tygodniowo (tworzę platformę BookTube.pl), prowadzę program mentoringowy w Akademii Twórców i ostatnio zostałem nominowany w rankingu najpopularniejszych YouTuberów 2024 w kategorii "marketing i biznes".

"Czy Ty w ogóle śpisz?" - pytają.

Śpię i to z "efektem słodkiej poduszki" 😁, o której opowiem na bezpłatnym szkoleniu. Wszystko to jest możliwe dzięki mojej autorskiej metodzie zarządzania czasem złożonej z 4 kroków.

🧠 Jestem psychologiem biznesu, na co dzień pomagam ludziom działać skutecznie w życiu prywatnym i biznesie. W moich szkoleniach wzięło już udział ponad 2500 osób. Zapraszam na najbliższe bezpłatne szkolenie - zapisy tutaj.

👨‍👩‍👦‍👦 Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Mam 3 synów - to wyzwanie by znaleźć dla nich czas w zabieganym świecie. Chodzę na randki z żoną. Stworzyłem na to system, o którym opowiem Ci na szkoleniu.

📺 Swoim doświadczeniem dzieliłem się już w programach TV (Pytanie na Śniadanie) w radio oraz gościnnie na kanałach YouTube.

💪 Z ojcem Adamem Szustakiem OP (dominikaninem) nagrałem wspólną serię dla mężczyzn pt. "NIEZNISZCZALNI", gdzie rozmawialiśmy jak pogodzić pracę ze swoim życiowym powołaniem. Możesz ją zobaczyć na kanale Langusta Na Palmie.

☕️ Codziennie rano o 5:00, kiedy jeszcze wszyscy śpią, to parzę kawę z przelewu i czytam fragment książki, którą będę streszczać na moim BookTube.

📚 BookTube to taki mój Netflix z opracowaniami video najlepszych książek świata. Stworzyłem tę platformę, aby dzielić się tym co czytam w formie mini serialu. Możesz teraz uzyskać do niego dostęp na 7 dni całkowicie za darmo.

🎥 Przez ostatnie lata współpracowałem z RTCK - Rób To Co Kochasz, tworząc format video RTCK Espresso. Obecnie działam całkowicie "na swoim". Tworzę filmy z rozwoju osobistego na kanał YouTube - tu link do mojego kanału.

Czy wiesz, że 15 minut dziennie to tylko 1% z całego dnia (doby)? Postanowiłem sobie codziennie taki 1% wykorzystać na dbanie o swoje ciało robiąc "rozrusznik poranny". Zachęcam Cię do zainwestowania 1% swojego dnia dla siebie na taki lub inny mini nawyk.

Kontakt

Współpraca? Pytania? Zobacz sekcję kontakt.